KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Carborundumetsning 14655418
nr 1465 5418
Yannick Ballif
(1927-2009), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad och daterad -74. Bildmått: 38x28cm, yttermått inklusive ram: 45x36cm
Yannick Ballif, fransk konstnär född 1927, död 2009.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:46:04
2/5 17:57:55